FRS2512J102 TS
MFR.Part #
FRS2512J102 TS
JLCPCB Part #
C5713476
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS