FRS2512J101 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRS2512J101 TS
JLCPCB Part #
C5713475
Package
2512
Description
100Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS