FRQ1206J242 TS
MFR.Part #
FRQ1206J242 TS
JLCPCB Part #
C5713467
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS