FRQ1206J222 TS
MFR.Part #
FRQ1206J222 TS
JLCPCB Part #
C7468469
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS