FRQ1206J1R0 TS
MFR.Part #
FRQ1206J1R0 TS
JLCPCB Part #
C18222273
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS