FRQ1206J153 TS
MFR.Part #
FRQ1206J153 TS
JLCPCB Part #
C5713463
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS