FRQ0805J472 TS
MFR.Part #
FRQ0805J472 TS
JLCPCB Part #
C7468408
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS