FRQ0805J471 TS
MFR.Part #
FRQ0805J471 TS
JLCPCB Part #
C18222270
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS