FRQ0805J102 TS
MFR.Part #
FRQ0805J102 TS
JLCPCB Part #
C5713452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS