FRQ0805F6800TS
MFR.Part #
FRQ0805F6800TS
JLCPCB Part #
C7468519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS