FRQ0805F4703TS
MFR.Part #
FRQ0805F4703TS
JLCPCB Part #
C18222268
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS