FRQ0805F3480TS
MFR.Part #
FRQ0805F3480TS
JLCPCB Part #
C5713449
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS