FRQ0805F2003TS
MFR.Part #
FRQ0805F2003TS
JLCPCB Part #
C18222258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS