FRQ0805F1210TS
MFR.Part #
FRQ0805F1210TS
JLCPCB Part #
C22375097
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS