FRQ0805F1202TS
MFR.Part #
FRQ0805F1202TS
JLCPCB Part #
C7468515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS