FRQ0805F1001TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRQ0805F1001TS
JLCPCB Part #
C7468508
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS