FRQ0603J563 TS
MFR.Part #
FRQ0603J563 TS
JLCPCB Part #
C2934401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS