FRQ0603J304 TS
MFR.Part #
FRQ0603J304 TS
JLCPCB Part #
C7468400
Description
100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS