FRQ0603F3601TS
MFR.Part #
FRQ0603F3601TS
JLCPCB Part #
C7468684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS