FRQ0603F2401TS
MFR.Part #
FRQ0603F2401TS
JLCPCB Part #
C7468683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS