FRQ0402J102 TS
MFR.Part #
FRQ0402J102 TS
JLCPCB Part #
C7471239
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS