FRQ0402F4701TS
MFR.Part #
FRQ0402F4701TS
JLCPCB Part #
C18222282
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS