FRQ0402F3901TS
MFR.Part #
FRQ0402F3901TS
JLCPCB Part #
C7468700
Description
3.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS