FRQ0402F1001TS
MFR.Part #
FRQ0402F1001TS
JLCPCB Part #
C18222264
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS