FRQ0402F1000TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRQ0402F1000TS
JLCPCB Part #
C18222274
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS