FRP2512F3900TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRP2512F3900TS
JLCPCB Part #
C3013381
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS