FRP1206J101 TS
MFR.Part #
FRP1206J101 TS
JLCPCB Part #
C3013376
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS