FRL2010JR130TS
MFR.Part #
FRL2010JR130TS
JLCPCB Part #
C2934357
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS