FRL2512JR910TS
MFR.Part #
FRL2512JR910TS
JLCPCB Part #
C7467378
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 910mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS