FRL2512JR150TS
MFR.Part #
FRL2512JR150TS
JLCPCB Part #
C2934371
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS