FRL2512JR120TS
MFR.Part #
FRL2512JR120TS
JLCPCB Part #
C3000671
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS