FRL2512FR820TS
MFR.Part #
FRL2512FR820TS
JLCPCB Part #
C2960726
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS