FRL2512FR200TS
MFR.Part #
FRL2512FR200TS
JLCPCB Part #
C2934366
Description
-55℃~+155℃ 1W 200mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS