FRL2010JR510TS
MFR.Part #
FRL2010JR510TS
JLCPCB Part #
C3000792
Description
-55℃~+155℃ 500V 510mΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS