FRL2010JR430TS
MFR.Part #
FRL2010JR430TS
JLCPCB Part #
C2934362
Description
-55℃~+155℃ 430mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS