FRL2010JR390TS
MFR.Part #
FRL2010JR390TS
JLCPCB Part #
C2934361
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS