FRL2010FR820TS
MFR.Part #
FRL2010FR820TS
JLCPCB Part #
C2974127
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS