FRL2010FR500TS
MFR.Part #
FRL2010FR500TS
JLCPCB Part #
C2974126
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS