FRL2010FR390TS
MFR.Part #
FRL2010FR390TS
JLCPCB Part #
C2934354
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS