FRL2010FR300TS
MFR.Part #
FRL2010FR300TS
JLCPCB Part #
C5126120
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS