FRL2010FR220TS
MFR.Part #
FRL2010FR220TS
JLCPCB Part #
C2999625
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS