FRL2010FR180TS
MFR.Part #
FRL2010FR180TS
JLCPCB Part #
C2934352
Description
-55℃~+155℃ 180mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS