FRL2010FR160TS
MFR.Part #
FRL2010FR160TS
JLCPCB Part #
C7467852
Description
160mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS