FRL2010FR150TS
MFR.Part #
FRL2010FR150TS
JLCPCB Part #
C5126190
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS