FRL2010FR130TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL2010FR130TS
JLCPCB Part #
C2999525
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS