FRL1210JR680TS
MFR.Part #
FRL1210JR680TS
JLCPCB Part #
C3000705
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 680mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS