FRL1210JR600TS
MFR.Part #
FRL1210JR600TS
JLCPCB Part #
C2934338
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 600mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS