FRL1210JR500TS
MFR.Part #
FRL1210JR500TS
JLCPCB Part #
C2934335
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 500mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS