FRL1210JR470TS
MFR.Part #
FRL1210JR470TS
JLCPCB Part #
C2960858
Description
-55℃~+155℃ 470mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS