FRL1210JR250TS
MFR.Part #
FRL1210JR250TS
JLCPCB Part #
C2934327
Description
-55℃~+155℃ 250mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS